Feladatok:

  • telepvezető munkájának teljes körű támogatása,
  • részvétel a beszerzési folyamatokban, beérkező áru bevételezése,
  • részvétel az értékesítésben, ajánlat adás, értékesített áru bizonylatolása,
  • kapcsolattartás a vevőkkel,
  • árukiadás, -feltöltés, -rendezés,
  • ipari gáz értékesítése, hozzá tartozó készletgazdálkodás
  • leltározás.

Elvárás:

  • középfokú végzettség,
  • magabiztos számítógépes ismeretek,
  • önálló, pontos és megbízható, proaktív munkavégzés, nagyfokú precizitás.

Előny:

  • hasonló pozícióban eltöltött tapasztalat,
  • műszaki beállítottság,
  • termék-, anyagismeret.

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszútávú, stabil munkahely,
  • folyamatosan fejlődő üzletág működésében rejlő kihívás,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • megbízható vállalati háttér, egy több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező cégben.

Munkavégzés helye:

  • 6500 Baja, Keleti körút 47. (Vastelep)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az allas@aktivkft.co.hu címre. Az e-mail tárgyába kérjük feltüntetni: vas- és acélkereskedelmi értékesítő​. A jelentkezés elküldésével hozzájárul, hogy személyes adatait az Aktív Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.